Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
Fırsat Ürünü

Zemzem Pvc 6.2x9.2

13,00 TL
Ekstra İndirimli 10,00TL
Barkod : 8690012009694
Stok Kodu : 3431

Zemzem Pvc 6.2 x 9.2

Orijinal Kabeden Dolum Zemzem Suyu 250 Ml 

Ürün Markası Farklılık Gösterilebilir.

Zemzem Suyu: 4000 Senelik Kutsal Mucize

Müslümanlar için manevi açıdan oldukça değerli olan pek çok unsur vardır. Bu unsurlardan biri de kutsal topraklarda yer alan zemzem suyudur. Sizlere zemzem suyu mucizesi hakkında merak edilen soruları yanıtladığımız bir yazı hazırladık.

Mekke ve Umre ziyaretine gidip de zemzem suyu getirmeden dönen kişi sayısı çok azdır. Her derde deva olarak bilinen zemzem suyunun özellikleri ve zemzem suyunun faydaları şimdi sizinle bu satırlarda tanışacak. Zemzem suyuna dair merak ettiğiniz sorular varsa mutlaka yazımızı gözden geçirmelisiniz.

Zemzem Suyu Nedir?

Zemzem suyu Kâbe’nin 20 metre kadar doğusunda, Makam-ı İbrahim’e yakın bir konumda bulunan tavaf alanının altındaki kuyudan çıkan kutsal bir sudur.

Zemzem suyunun şifaları üzerine yapılan araştırmalar arttıktan sonra 2003 yılında, tavaf alanını genişletmek amacıyla Zemzem kuyusuna iniş yeri kapatılmıştır. Bu iniş noktası yerine tavaf alanı etrafındaki Zemzem içme yerleri çoğaltılmış ve genişletilmiştir. Böylece daha çok kişi zemzem suyundan faydalanmaya başlamıştır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.