Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
% 22 İndirim

Ramazanı Şerif Ajandası

Üretici Liste Fiyatı:
100,00 TL
78,00 TL
Dil : Türkçe
Sayfa : 144
Cilt : Karton Kapak
Kağıt : 1. Hamur
Ebat : 13.5 x 21 cm
Barkod : 8690000008094
Stok Kodu : KOLLEKTIF 001

Ramazanı Şerif Ajandası

Peygamber Efendimiz(sav):
"Ey insanlar,büyük ve mübarek bir ay yaklaştı,gölgesi başınıza geldi.Bu öyle bir aydır ki,içinde bin aydan daha hayırlı olan 'Kadir Gecesi'
vardır.Allah o mübarek ayın gündüzlerinde orucu farz, gecelerinde nafile namazları meşru kıldı.
Bu ay;Allha için açlık ve susuzluğun,itaat ve ibadetin meşakkatlerine sabır ve tahammül ayıdır.Sabrın karşılığı da cennettir. Bu ay mümünlerin rızkını arttıracak aydır.Bu ayda her kim oruçlu nir mümine iftar edecek bir şey verirse,yaptığı bu iş günahlarının bağışlanmasına ve cehennemden azat olmasına sebep olur." buyurmaktadır.
   

Allah-ü Teala sevdiği kullarını mübarek zamanlarda salih amellere muvaffak kılar. Üç aylar yılda bir defa kurulan ve ahiret ticaretinin yapıldığı pazarlardır. İstifade etmesini bilenler bu pazardan büyük kazançlar sağlarlar.

Kıymetli Kardeşlerimiz,
Bu ajanda ömrümüz varsa dahil olacağımız Ramazan'ı Şerif Ay'ını daha dikkatli ve istifadeli geçirmek için hazırlanmıştır.

"Amellerin en faziletlisi az da olsa devamlı olandır " Hadis-i Şerifince amellerin devamlılığı sağlanmak istenmiş, meleklerin yazdığı amel defterimizi doldurarak ahiret notumuzu görmek hedeflenmiştir.

Gaye Rızaullah'tır. Allah-ü Teala cümlemizi inşaallah yakında dahil olacağımız ayların kıymetlisi Ramazan-ı Şerif'in gün ve gecelerinden ziyade istifade edip, ettiren kullar zümresine dahil eylesin. Amin...

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.