Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
% 30 İndirim

Mavera 3 Ml Esans

Üretici Liste Fiyatı:
50,00 TL
35,00 TL
Barkod : 8690012009732
Stok Kodu : AE022

Mavera 3 Ml Esans

Itr, yani güzel koku hem Hz. Peygamber (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) hem de Ashâb-ı Kirâm tarafından kullanılan bir üründür. Günümüz koşuşturması içinde güzel kokuyu güvenilir şekilde temin edebilmek zordur. Bazı kokular içeriğinde alkol bulunduruyorken, bazıları da merdiven altı tesislerde üretilmiş, sağlığı tehdit eden kimyasal karışımlardan ibaret oluyor. 

Gündelik yaşamın her aşamasında hem kalıcı hem de etkisi ile memnun eden, içeriğinde alkol ve benzer ürünler bulundurmayan Ahıska Esans ise saf ve yeni bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. İşte, okulda, kursta gönül rahatlığıyla Ahıska Esansı kullanabilirsiniz.

2010 senesinden günümüze dek başarılı bir şekilde devam ettiğimiz ticari faaliyetlerimizin son aşamasında; kaliteden taviz vermemeye devam ederken, Ahıska Esans ile gönül dostlarımızın da önemli bir ihtiyacını giderme arzusundayız. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı formüle edilen ve hoş kokusuyla tatbik edeni memnun eden Ahıska Esans, herkesin tecrübe edebilmesi için kısa bir süreliğine indirimli olarak satışa sunulmuştur. 

Siz de yerli ve milli bir koku olan Ahıska Esansı denemek için şimdi sipariş verebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize özel olarak üretilen esanslarımız kesinlikle alkolsüz ve saf içeriğiyle yediden yetmişe herkesin rahatlıkla kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır...

Yasemin, Vanilya Misk ve Bulgar Gülü Esanslarının karışımından hazırlanan Mavera Kokusu, şekerli ve pudramsı tonlarında koku isteyen müşterilerimizin beğeneceğini umuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.