Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
% 50 İndirim
Kristal Doğal Taşlı Roll On Başlıklı Özel Esans - 1
Kristal Doğal Taşlı Roll On Başlıklı Özel Esans - 2

Kristal Doğal Taşlı Roll On Başlıklı Özel Esans

Üretici Liste Fiyatı:
280,00 TL
140,00 TL
Barkod : 8690000013203
Stok Kodu : AE092

Kristal Doğal Taşlı Roll On Başlıklı Özel Esans 

Itr, yani güzel koku hem Hz. Peygamber (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) hem de Ashâb-ı Kirâm tarafından kullanılan bir üründür. Günümüz koşuşturması içinde güzel kokuyu güvenilir şekilde temin edebilmek zordur. Bazı kokular içeriğinde alkol bulunduruyorken, bazıları da merdiven altı tesislerde üretilmiş, sağlığı tehdit eden kimyasal karışımlardan ibaret oluyor. 

Gündelik yaşamın her aşamasında hem kalıcı hem de etkisi ile memnun eden, içeriğinde alkol ve benzer ürünler bulundurmayan Ahıska Esans ise saf ve yeni bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. İşte, okulda, kursta gönül rahatlığıyla Ahıska Esansı kullanabilirsiniz.

2010 senesinden günümüze dek başarılı bir şekilde devam ettiğimiz ticari faaliyetlerimizin son aşamasında; kaliteden taviz vermemeye devam ederken, Ahıska Esans ile gönül dostlarımızın da önemli bir ihtiyacını giderme arzusundayız. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı formüle edilen ve hoş kokusuyla tatbik edeni memnun eden Ahıska Esans, herkesin tecrübe edebilmesi için kısa bir süreliğine indirimli olarak satışa sunulmuştur. 

Siz de yerli ve milli bir koku olan Ahıska Esansı denemek için şimdi sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.