Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
% 42 İndirim

Hz. Hatice

Üretici Liste Fiyatı:
275,00 TL
159,50 TL
Dil : Türkçe
Sayfa : 400
Cilt : Karton Kapak
Kağıt : Kitap Kağıdı
Ebat : 13.5 x 19.5 cm
Barkod : 9789754500622
Stok Kodu : BAHAR 020

Hz. Hatice

Hz Hatice’nin sabırlı ve şefkatli yüreği ayrıca maddi ve manevi fedakarlıkları İslam'ın serpilip gelişmesine paha biçilmez katkılarda bulunmuştur. İlk öğretmen,ilk hemşire, ilk ev kadını kurslarını açan o olmuştur. Hz. Ali gibi bükülmez bir irade bir kahraman ve ilim deryası onun elinde yetişmiştir. Onun eşine verdiği destek ve anlayış ile İslam'ın toplumsal ekonomik ve siyasi yükselişi arasında doğrudan bir ilişki vardır.

Peygamberimizin en büyük destekçisi dert ortağı ve ona ilk inanan insanın hayatını anlatan bu kitap alışılmış görüşlerden uzak kendine özgü anlatımıyla okurken büyük bir zevk verecek ve pek çok şeyi yeniden düşünmeye davet edecektir.

'Allah Hatice'den daha hayırlısını vermedi... Halk küfür içindeyken beni yalanlarken o doğruladı. İman etti...'  Hz. Muhammed (sav)

'Yazar Ahmet Cemil Akıncı daha evvel yayınladığı kitaplarla ustalığını ortaya koymuştur. Böylesine ilmi bir konunun romanlaştırılması oldukça mesuliyetlidir. Bu konuda gereken hassasiyetin gösterildiğine inanıyorum.'

Hekimoğlu İsmail

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.