Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
% 45 İndirim
+
% 63.64  Ek İndirim
Fırsat Ürünü

Hayrettin Karamanın Batıl Görüşlerine Reddiyeler

Üretici Liste Fiyatı:
100,00 TL
55,00 TL
Ekstra İndirimli 20,00TL
Dil : Türkçe
Sayfa : 74
Cilt : Karton Kapak
Kağıt : Kitap Kağıdı
Ebat : 13.5 x 19.5 cm
Barkod : 9786059010405
Stok Kodu : LALEGUL 0042

Hayrettin Karaman'ın Batıl Görüşlerine Reddiyeler

Maalesef günümüz Müslümanları o hâle gelmişlerdir ki adamları hakkın mîzânıyla tartarak: "Allâh-u Te'âlâ'nın hakkı bütün hakların fevkindedir, kim olursa olsun ve ne söylerse söylesin, biz onu Kur'ân'a ve Sünnet'e arz ederiz, muvâfık düşerse alırız, değilse sırtlarımızın arkasına atarız" diyecek yerde, hakkı adamların sözleriyle tartarak: "Falan hoca büyük âlimdir, o ne dediyse doğrudur, onun sözü Kitab'a ve Sünnet'e uymasa da elbet bir bildiği vardır" demeye başlamışlardır.

İşte günümüzde Müslüman hatta Ehl-i Sünnet geçinen birçoklarının, hiç araştırmadan körü körüne taklit ettikleri üstad(!)lardan biri de Hayrettin Karaman'dır.

Evvelce biz de bu kişiyi ilim ehli biri zannederken sonra bazı sözlerini araştırdığımızda bu reddiyemizde okuyacağınız birçok şirk ve küfür kelimelerine rastlayınca, bütün Müslümanları bu şahsın saptırıcı hatta dinden çıkarıcı fikirlerinden sakındırmamızın ilmi emânet gereği boynumuzun borcu olduğunu anlayarak işte bu risâleyi kaleme aldık.

Artık sizden talebimiz, hiçbir şahsî menfaat beklentisi yâhut kin ve ihtiras içermeyen, yalnızca Allâh-u Te'âlâ'nın dînini müdâfaa maksadıyla kaleme alınmış olan bu risâleyi okuyup anlayarak îmânınızı sağlama almanız ve özellikle bu şahsa aldanan kimselere bu risâleyi Allâh rızâsı için ulaştırmanızdır. Tebliğ bizden, tevfîk ise ancak Allâh-u Te'âlâ'dandır.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.