Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
% 44 İndirim
+
% 30  Ek İndirim
Fırsat Ürünü

Beşairul Hayrat Salevatı Şerifesi

Üretici Liste Fiyatı:
90,00 TL
50,00 TL
Ekstra İndirimli 35,00TL
Dil : Türkçe
Sayfa : 90
Cilt : Karton Kapak
Kağıt : Kitap Kağıdı
Ebat : 11.5 x 16 cm
Barkod : 9786059010078
Stok Kodu : LALEGUL 0061

Beşairul Hayrat

Yüce Rabbimiz Cenâb-ı Zü’l-Celâl’e sonsuz hamd-ü senâdan, sevgili Peygamberimiz’e, onun Ehl-i Beyt’ine ve tüm sahâbesine sınırsız salât-ü selâmdan sonra!

Bu fakirin bu salevât-ı şerîfe ile tanışması büyük bir zulme ve iftiraya mâruz kalmam neticesinde 2011 yılının sonunda girip, 2012 yılının sonunda çıktığım Medrese-i Yûsufiyye’de olmuştur. Tarafıma gönderilen binlerce mektuptan birinde bir kardeşimiz bana bu salevât-ı şerîfenin fotokopisini göndermişti.

Hapisten çıktığım günden beri kıymetli cemaatimi bu salevât-ı şerîfe ile tanıştırmak istedimse de meşguliyetlerimin çokluğu yüzünden ancak 2014 yılının Şa‘bân-ı Şerîf ayında buna muvaffak olabildim. Tabî ki bana gönderilen fotokopi Türkçe bir kitaptan alınan 6-7 sayfalık bir bölümdü ve hapiste bu hızbin kaynakları hakkında araştırma yapma imkânım yoktu.

Hapisten sonra Süleymâniye Kütüphanesi’nden temin ettiğim bazı kaynaklar arasında nüsha tekabülü yapmak sûretiyle bu hızb-i şerîfin en sahih mükemmel metnini sizlere arzetme imkânı bulabildim ki bundan dolayı Rabbime çok hamdederim.

Şa‘bân-ı Şerîf ayının Rasûlüllâh (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)in ayı olması ve ona salevât getirmemizi emreden Ahzâb Sûresi’nin 56. âyet-i kerîmesinin bu mübarek ayda nâzil olmuş bulunması da çok mübarek bir münâsebet ve tevâfuk olarak görülebilir.

Rabbimiz cümlemize bu salevât-ı şerîfeyi özellikle Şa‘bân-ı Şerîf ayında Rasûlüllâh (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)e karşı tam bir mehabbet ve râbıta üzere okuyarak Yüce Ğavs Abdülkadir el-Geylânî (Kuddise Sirruhû) Hazretleri’nin beyan ettiği müjdelere nâil olmayı müyesser eylesin.

Âmîn.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.