Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
% 30 İndirim
+
% 14.77  Ek İndirim
Fırsat Ürünü

Ailemle Eğlenceli Faaliyetler 60 Ay Ve Üzeri

Üretici Liste Fiyatı:
119,00 TL
83,30 TL
Ekstra İndirimli 71,00TL
Dil : Türkçe
Sayfa : 72
Cilt : Karton Kapak
Kağıt : 1. Hamur
Ebat : 16.5 x 24 cm
Barkod : 9786055101169
Stok Kodu : ÇAMLICAÇOCUK 001

Ailemle Eğlenceli Faaliyetler 60 Ay Ve Üzeri

Okul öncesi eğitim; 066 aylık yaş grubu çocuklarının gelişim düzeylerine ve bireysel özelliklerine uygun, çocuktaki merak ve öğrenme arzusunu dikkate alan, yakın çevresinden başlayarak sosyal ve kültürel değerler doğrultusunda çocuğu en iyi şekilde yönlendiren sistemli ve bilinçli bir eğitim sürecidir.

Aile faaliyetlerini içeren kitabımız, 60 ay ve üzeri çocuklarımızın eğlenerek öğrenmesini, öğrenirken sorularına cevap bulmasını ve kendine güvenmesini hedeflemiş ve bu yaş grubu çocuklarımızın gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Kitabımızda, yenilenen okul öncesi eğitim programında yer alan kazanım ve göstergeler doğrultusunda Çocuk Merkezli eğitim hedeflenmiş; çocuklarımızın yaparak, yaşayarak, oluşturarak öğrenmesine fırsat verilmiştir.

Kitabımızın hazırlanış sürecinde çocuklarımızın gelişim özelliklerinin yanında bireysel farklılıkları dikkate alınıp, basitten karmaşığa, kolaydan zora doğru ilerlenmiştir. Kitabımızda görsel algıları geliştiren, çocuğumuzu düşünmeye sevk eden, dil gelişimini destekleyen etkinliklere de ayrıca yer verilmiştir.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.